WALENTYNKI - spektakl „Pan ma problem z kobietami” oraz koncert Marka Zgaińskiego i Duetu PiaVo

plakat297x420
Premiera: 14 luty 2020

Zapraszamy na niezwykle nastrojowy Wieczór Walentynkowy w Moim Teatrze! Startujemy o godz. 19:00 spektaklemPan ma problem z kobietami” z Katarzyną Adamczyk-Kuźmicz i Tadeuszem Falaną. W zabawnym sposób, z przymrużeniem oka, przyjrzymy się relacjom damsko-męskim oraz stereotypom i absurdom, które nierozłącznie im towarzyszą.

Po krótkiej przerwie i lampce wina rozpoczniemy koncert Marka Zgaińskiego, założyciela Mojego Teatru i twórcy sztuk w nim wystawianych, oraz Duetu PiaVo w składzie: Anna Raj i Barbara Krenz. Występ skupiony będzie wokół muzyki hiszpańskiej, klasyki jazzowej i przede wszystkim UTWORÓW MIŁOSNYCH, takich jak m.in.:  "Historia de un amor", "Love walked in", "Be my love", czy też ludowych ukraińskich pieśni: "Szumila liszczyna" oraz "Tecze riczka newelyczka".

Anna Raj jest absolwentką Narodowej Akademii Muzycznej we Lwowie, gdzie wyspecjalizowała się w śpiewie solowym. Ukończyła również Studia Wschodnioeuropejskie na Uniwersytecie Narodowym w Łucku, na specjalności wokalnej i dyrygentury chóralnej. Jako aktorka i wokalistka występowała na deskach Wołyńskiego Akademickiego Teatru Muzyki i Dramatu, a także w Filharmonii im. Wieniawskiego w Lublinie. W swoim dorobku ma wiele występów m.in. w parafiach katolickich w Polsce i w Europie (Rzymu, Monachium, Augsburg, Kopenhaga) z repertuarem klasycznym i religijnym. Śpiewa muzykę różnych epok, gatunków i stylów.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Cena biletu (spektakl i koncert): 80 zł

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: