SYLWESTER - spektakl "Czułe struny, czyli białe tango" oraz koncert ,,Chicago. Paryż. Buenos Aires”

sylwester-2022
Premiera: 31 grudnia 2021

Sylwester rozpoczniemy spektaklem „Czułe struny, czyli białe tango”, będącym zabawnym i przewrotnym dialogiem, jaki nawiązuje się po dansingu między samotną kobietą przy barze a kontrabasistą, niespełnionym muzykiem jazzowym. Wystąpią Anna Biniak i Leszek Wojtaszak.

Po krótkiej przerwie i lampce wina rozpoczniemy koncert ,,Chicago. Paryż. Buenos Aires”. Będzie to sylwestrowa, muzyczna podróż, w czasie której towarzyszyć nam będą najsłynniejsze i najbardziej  lubiane tytuły od muzyki jazzowej i swingu, przez urok polskiej piosenki, namiętność muzyki francuskiej, aż po gorące tangowe rytmy Południa Astora Piazzoli.

Przeboje repertuaru takich znakomitych muzyków, jak: Frank Sinatra, Edith Piaf, Charles Aznavour, Perfect, Agnieszka Osiecka i wiele innych rozgrzeją Widzów w ten wyjątkowy wieczór, rozkołyszą i wprawią w nastrój radosnego oczekiwania na Nowy Rok 2022.

Koncert potrwa do około godziny 21:15.

Wystąpią: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska - wokal, Barbara Krenz - fortepian.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami, a obecnie jest dyrygentką Chóru Mieszanego "Metrum" w Gnieźnie. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: