-

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar

Spektakl muzyczny Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej „Winna miłości. Aresztujcie mnie”

piosenka-polska2
Czas: 60 minut
Premiera: 14 listopad 2019
Występują: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska

Zapraszamy na wyjątkową premierę muzyczną w Moim Teatrze!
Tematem nastrojowego, muzyczno-literackiego recitalu naszej aktorki - Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej - nie będą ckliwe, romantyczne utwory, ale przed wszystkim silne pragnienie miłości, graniczące z desperacją owianą atmosferą mroku i tajemnicy.

Będzie to spektakl piosenki tworzący gorzko-słodką, gorącą fuzję tytułów od słynnego Mariana Hemara poprzez perły autorstwa Wojciecha Młynarskiego, ukłon dla Czarnego Anioła polskiej piosenki - Ewy Demarczyk, rozgorączkowane tanga Piazzoli, meandry mroku i światła ballad Nick'a Cave, utwory St. Grochowiaka, aż po nawiązujące do tytułu Wieczoru ,,Aresztujcie mnie " Grzegorza Ciechowskiego. Muzyka będzie przeplatać się z tekstami L.Cohena i H.Poświatowskiej.

Wszystko to zostanie spowite muzyczną aurą improwizacji młodego, wszechstronnie utalentowanego muzycznie Stanisława Pawlaka i Jego kompozycji.

Stanisław Pawlak - muzyk i kompozytor z Poznania. Na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki filmowej, teatralnej oraz aranżacjami. Współpracuje ze Sceną Wspólną, Studiem Aktorskim STA oraz Teatrem Nowym w Poznaniu. Ma na swoim koncie również pracę z zagranicznymi teatrami (Tchekpo Dance Company, Samadhyana Company) oraz komponowanie muzyki do projektów filmowych prezentowanych m.in. w Czechach, Niemczech, Francji i Belgii.  Solowe projekty i nagrania często realizuje pod ps. Stanislas Pav. W rodzinnym mieście kojarzony jest z koncertami z zespołem (obecnie Ams Clique) oraz instrumentami klawiszowymi.

Za gitarą basową i elektryczną - Michał Obrębski
Informacja o Michale na stronie: https://bit.ly/2JUMXgZ

 

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: