KONCERT NOWOROCZNY 2022

koncer-noworoczny-2
Premiera: 07 stycznia 2022

Serdecznie zapraszamy na klimatyczny Koncert Noworoczny w Moim Teatrze, który będzie okazją do przypomnienia niezapomnianych przebojów zaczerpniętych z repertuaru m.in. B. Streisand, D. Krall, Queen, P. Szczepanika i innych. A pojawią się znane tytuły: „Don't Rain On My Parade”, „Sex appeal”, „Dopóki jesteś” i inne. Nie zabraknie także piosenek amerykańskiej proweniencji o tematyce związanej ze Świętami Bożego Narodzenia, jak np. „Thank God It's Christmas” czy „I’m dreaming of a white Christmas”.

Występują: Maria Łacka – śpiew,  Barbara Krenz – fortepian.

Maria Łacka jest studentką Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale wokalno-aktorskim, ze specjalnością śpiew musicalowy. Uczęszczała do PSM II st w Poznaniu - wokalistyka jazzowa. Od najmłodszych lat kształciła swój śpiew oraz umiejętność gry na fortepianie.  Laureatka polskich festiwali, takich jak: Cinema Vocale, Firaleja Gwiazd, Danuta Rinn Festiwal oraz zagraniczych: Le strade de la Musica (Włochy); (Chorwacja). Występowała w Filharmonii Poznańskiej oraz na deskach poznańskiego Teatru Muzycznego. Uczestniczka warsztatów z Grażyną Łobaczewską, Elą Zapendowską, Januszem Szromem i Krystyną Prońko. Na co dzień studiuje, pasjonuje się muzyką i teatrem, z którymi wiąże swoją przyszłość.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami, a obecnie jest dyrygentką Chóru Mieszanego "Metrum" w Gnieźnie. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: