DZIEŃ KOBIET: spektakl "Nago w kisielu" oraz Recital Piosenki Aktorskiej "Cztery strony kobiety"

plakat297x420spad5mm3_v2a-1
Premiera: 07 marzec 2020
Występują: Anna Biniak, Izabella Tarasiuk-Andrzejewska, Magdalena Pawelec

Zapraszamy Panie, a także Panów, na barwny i kobiecy wieczór w Moim Teatrze w ramach Dnia Kobiet. Rozpoczniemy o godz. 19:00 z Izabellą-Tarasiuk Andrzejewską oraz Anną Biniak spektaklem „Nago w kisielu”, czyli groteskową komedią o rozterkach dwóch zdesperowanych aktorek z prowincji, gotowych na wiele, kiedy pojawia się sławny i tajemniczy ON.

Po krótkiej przerwie i lampce wina odbędzie się wyjątkowy Recital Piosenki Aktorskiej "Cztery strony kobiety" w wykonaniu Magdaleny Pawelec wraz z pianistą Jackiem Szwajem. Wykonawcy  zaprezentują Państwu cztery strony kobiety, a dokładniej świat damsko-męskich spraw widzianych JEJ oczami. Wszystko to za pomocą tekstów Abramova, Piaf ,Tuwima czy Kabaretu Starszych Panów (Jeremi Przybora). Utwory zostaną przeplecione zabawnymi anegdotami i dialogami oraz nie zabraknie interakcji z widownią.

Cena biletu: 80 zł

Jacek Szwaj - pianista, wokalista i kompozytor. Ukończył z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie Fortepianu Jazzowego dra hab. Wojciecha Olszewskiego. Obecnie jest wykładowcą w Katedrze Jazzu Akademii Muzycznej oraz w POSM II st. im Mieczysława Karłowicza w Poznaniu. Koncertuje głownie solo oraz z projektem JACEK SZWAJ TRIO, który współtworzy wraz z Damianem Kostką (kontrabas) i Mateuszem Brzostowskim (perkusja). Współpracował w różnych projektach ze znakomitymi artystami sceny polskiej i międzynarodowej, takimi jak między innymi: Hanna Banaszak, Leszek Możdżer, Jan A.P. Kaczmarek, Chico Freeman, Marcus Wyatt, Siya Macuzeni, Vinx oraz znanymi polskimi chórami gospel: Gospel Joy i Brian Fentress & Regeneration. Współtworzy także projekt jordańskiego wokalisty Humama Ammari. Jest laureatem jedynego na świecie międzynarodowego konkursu natychmiastowej improwizacji do filmu Transatlantyk Instant Composition Contest 2012 oraz wielu nagród na polskich i zagranicznych festiwalach jazzowych.

 

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: