ANDRZEJKI - spektakl "Pan ma problem z kobietami" i koncert "Dobrze, że jesteś"

img_9755-2
Premiera: 27 listopada 2021
Występują: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, Tadeusz Falana

Tegoroczne ANDRZEJKI w Moim Teatrze będą wieczorem zarówno komediowym, jak i sentymentalnym. Rozpoczniemy o 19:00 spektaklem „Pan ma problem z kobietami” w reż. Marka Zgaińskiego, czyli nietypową sesją terapii w wykonaniu Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falany.

Po krótkiej przerwie i lampce wina odbędzie się Koncert „Dobrze, że jesteś”, na którym będzie można usłyszeć nastrojowe standardy jazzowe oraz piosenki z repertuaru Pronko, Sinatry, Jędrusik, Warcwick, Kabaretu Starszych Panów, a także kompozycje Gershwina, Wodeckiego, Wasowskiego i Przybory.

Wykonawcy: Maria Łacka - wokal, Barbara Krenz - fortepian.

 

Maria Łacka jest studentką Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale wokalno-aktorskim, ze specjalnością śpiew musicalowy. Uczęszczała do PSM II st w Poznaniu - wokalistyka jazzowa. Od najmłodszych lat kształciła swój śpiew oraz umiejętność gry na fortepianie.  Laureatka polskich festiwali, takich jak: Cinema Vocale, Firaleja Gwiazd, Danuta Rinn Festiwal oraz zagraniczych: Le strade de la Musica (Włochy); (Chorwacja).  Współpracuje z ORSP pod batutą Majora Joksa, występowała w Filharmonii Poznańskiej oraz na deskach poznańskiego Teatru Muzycznego. Uczestniczka warsztatów z Grażyna Łobaczewska, Elą Zapendowską, Januszem Szromem i Krystyną Prońko. Na co dzień studiuje, pasjonuje się muzyką i teatrem, z którymi wiąże swoją przyszłość.

 

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami, a obecnie jest dyrygentką Chóru Mieszanego "Metrum" w Gnieźnie. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: