Dla dzieci

plakat dla dzieci a4

 

Każdy rodzic pragnie zadbać o rozwój swojego dziecka. Radość z wykonania własnej lalki i umiejętność jej animacji to wielkie emocje dla naszych pociech. Szczególnie pomocne w motywowaniu najmłodszych do działań artystycznych są warsztaty teatralne nakierowane na twórczą zabawę, która jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na efektywną naukę.

Dlatego pragniemy rozszerzyć zakres działalności Mojego Teatru i zwrócić uwagę na potrzeby dzieci, oferując im niezwykle inspirujący cykl spotkań w naszej siedzibie w sercu Jeżyc, prowadzonych przez wykwalifikowaną aktorkę teatralną, kabaretową i telewizyjną, Magdalenę Pawelec.

Warsztaty mają na celu poruszenie wyobraźni dzieci poprzez skojarzenia oraz pracę nad umiejętnością wyrażania uczuć i nastrojów. Jesteśmy przekonani, że praca na bazie technik twórczych oraz dzięki kreatywnemu wykorzystaniu łatwo dostępnych materiałów zainspiruje najmłodszych do rozwijania własnych talentów lub ich odnalezienia.

star

Oferujemy warsztaty dla trzech grup wiekowych:

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-13 lat

Jeden cykl warsztatów prowadzony jest w ramach 4 spotkań obejmujących m.in. zajęcia wprowadzające, słuchanie aktorskiego czytania wybranej baśni, wykonywanie różnorodnych rodzajów lalek oraz próby animacji za i przed parawanem.

Pragniemy podkreślić, że każda grupa wiekowa korzysta z materiałów oraz baśni odpowiednich do danego wieku. Sam sposób prowadzenia warsztatów przez naszą doświadczoną aktorkę jest nakierowany na konkretny etap rozwoju małych uczestników.

spirala

Czas trwania jednego spotkania to 1,5 h.

W ramach ceny zapewniamy wszystkie materiały edukacyjne. Zajęcia obejmują zakres działań: od prostych ćwiczeń narządów mowy do rozbudowanych inscenizacji. Naszym celem jest zapewnienie im doskonałej zabawy oraz swobodnej i inspirującej atmosfery.

ZAPRASZAMY !!! :)

buźki maski

 

 

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: