Ostatni letni weekend w Moim Teatrze

Drodzy Widzowie! Zachęcamy, by najbliższy wrześniowy weekend spędzić w miejscu o wyjątkowej atmosferze, z groteskowymi i niebanalnymi sztukami autorstwa Marka Zgaińskiego. A mianowicie w 👉Moim Teatrze.
A repertuar na te dni prezentuje się następująco:
 
Startujemy w PIĄTEK, 17.09 o godz. 20:00 ze spektaklem „NIEPORADNIK MĘŻCZYZNY”. Jak sam tytuł wskazuje, opowiada on o mężczyźnie próbującym uporać się z kobietami swojego życia i którego nie opuszczają marzenia o seksownej psychoterapeutce. Wystąpią dla Państwa Magdalena Pawelec i Sebastian Grek.
IMG_4284 copy
 
W SOBOTĘ, 18.09 zapraszamy o godz. 18:00 i 20:00 na „PAN MA PROBLEM Z KOBIETAMI” – komediową sesję terapii, w której rozprawimy się ze stereotypami płci i związanymi z nimi licznymi problemami. Nie zabraknie zabawnych dialogów i absurdalnych sytuacji nieodłącznie związanych z naszą codziennością u boku drugiej połówki. Na scenie zagrają: Katarzyna-Adamczyk Kuźmicz i Tadeusz Falana.
 
Weekend zakończymy naszą najnowszą sztuką „DWOJE NA FOTELU” w wykonaniu Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Artura Kamińskiego, którą zagramy w NIEDZIELĘ, 19.09 o godz. 19:00. Nawiązuje ona do spektaklu „Arka, czyli dwoje na kanapie”, otwierającego dokładnie 10 lat temu działalność Mojego Teatru. A poruszymy w niej wiele istotnych tematów, m.in., czy kobiety powinny mieć swobodny dostęp do noży 🔪oraz czy można zdradzić kochankę z żoną, a także jak sprzedawać zegarki i inwestować w sztukę współczesną. 😉
 
Bilety do nabycia on-line lub po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem: 667 341 705 i mailowej: biuro@mojteatr.pl
 
Do zobaczenia w Moim Teatrze! 🙂
Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: