Startujemy we wrześniu!

Mieliśmy niedawno przyjemność porozmawiać o Moim Teatrze z Magdaleną Chomczyk dla Radia Afera. Początek 11. sezonu to doskonała okazja, by powspominać oraz opowiedzieć zarówno o początkach działalności, jak i o dalszych planach. Naszej rozmowy będzie można posłuchać w najbliższy czwartek, 9 września o godz. 18:30 w programie Sabotaż Kulturalny.Afera.
Tymczasem zapraszamy już w najbliższy weekend do Mojego Teatru na sztuki Marka Zgaińskiego:
🎭 10 września, w piątek o godz. 20:00 oraz w sobotę, 11 września o godz. 18:00 zagramy spektakl „RANDKA W CIEMNO” w wykonaniu Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej i Leszka Wojtaszaka, którzy poszukają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących relacji damsko-męskich, a przede wszystkim na temat nudy i rutyny w małżeństwie z wieloletnim stażem. Sprawdzą także, jaka jest recepta na udany związek, kiedy właśnie się on zaczyna.
🎭11 września, w sobotę o godz. 20:00 zachęcamy do obejrzenia „CZUŁYCH TRUN, CZYLI BIAŁEGO TANGA”, a na scenie zagrają Anna Biniak i ponownie Leszek Wojtaszak. Samotna kobieta przy barze i kontrabasista tuż po dansingu przeprowadzą niebanalny dialog. Będzie m.in. o oczekiwaniach i niespełnieniu, mężczyznach z klasą, nałogach i zdradzie z kontrabasem w tle oraz kuszącym aromatem koniaku.
IMG_2640 copy
Serdecznie zapraszamy! ☺️
Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: