Gramy w czerwcu!

Drodzy Widzowie, jeśli spędzacie ten pierwszy czerwcowy weekend w Poznaniu, zachęcamy, by przyjść do Mojego Teatru. Zagramy dla Państwa dwie niebanalne sztuki Marka Zgaińskiego, a wystąpią na naszej scenie: Katarzyna Adamczyk-Kuźmicz, Artur Kamiński i Tadeusz Falana.

🌼 Startujemy w PIĄTEK, 04.06 o godz. 20:00 z naszym najnowszym spektaklem „DWOJE NA FOTELU”, którego premiera odbyła się 16-17 października ubiegłego roku. Nawiązuje on do sztuki „Arka, czyli dwoje na kanapie”, otwierającej 10 lat temu działalność Mojego Teatru. A poruszymy w nim wiele istotnych tematów, m.in., czy kobiety powinny mieć swobodny dostęp do noży 🔪oraz czy można zdradzić kochankę z żoną, a także jak sprzedawać zegarki i inwestować w sztukę współczesną. 😉

🌼 W SOBOTĘ, 05.06 zapraszamy natomiast o godz. 18:00 na „PAN MA PROBLEM Z KOBIETAMI” – zabawną sesję terapii, w której rozprawimy się ze stereotypami płci i z licznymi problemami, których są one przyczyną. Nie zabraknie zabawnych dialogów i absurdalnych sytuacji nieodłącznie związanych z naszą codziennością u boku drugiej połówki.

IMG_9253 copy

Bilety do nabycia on-line lub po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem: 667 341 705 i mailowej: biuro@mojteatr.pl.

Do zobaczenia w Moim Teatrze! 🙂

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: