Ostatni weekend maja

Maj nie rozpieszcza nas pogodą, warto natomiast wybrać się do teatru. Zachęcamy, by ostatni weekend majowy spędzić właśnie w Moim Teatrze ze sztukami autorstwa Marka Zgaińskiego.
A oto nasz repertuar na kolejne dni:
🎭28 maja, piątek o godz. 20:00 – „DWOJE NA FOTELU” z Katarzyną Adamczyk-Kuźmicz i Arturem Kamińskim. Ta zabawna sztuka jest bezpośrednim nawiązaniem do spektaklu pt. „Arka, czyli dwoje na kanapie”, otwierającego 10 lat temu działalność Mojego Teatru. A w niej ona i on, dwoje na fotelu lub w jego pobliżu przeprowadzą zabawny dialog pełen absurdów, cierpkich uwag i zwrotów akcji.
🎭29 maja, sobota o godz. 18:00 – „CZUŁE STRUNY, CZYLI BIAŁE TANGO” w wykonaniu Anny Biniak i Leszka Wojtaszaka. Samotna kobieta przy barze i kontrabasista tuż po dansingu przeprowadzą niebanalny dialog. Będzie m.in. o oczekiwaniach i niespełnieniu, mężczyznach z klasą, nałogach i zdradzie z kontrabasem w tle oraz kuszącym aromatem koniaku.
IMG_2673 copy
🎭29 maja, sobota o 20:00 i 30 maja. niedziela o 18:00 – „RANDKA W CIEMNO” z Izabellą Tarasiuk-Andrzejewską i Leszkiem Wojtaszakiem, którzy poszukają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących relacji damsko-męskich, a przede wszystkim na temat nudy i rutyny w małżeństwie z wieloletnim stażem. Sprawdzą także, jaka jest recepta na udany związek, kiedy właśnie się on zaczyna.
Do zobaczenia w Moim Teatrze!
Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: