Zaczynamy 10. sezon w Moim Teatrze
Wrześniowa, nostalgiczna aura sprzyja kulturalnym wędrówkom. Wszyscy jesteśmy za nimi stęsknieni! Dlatego zachęcamy do rozpoczęcia sezonu teatralnego w Moim Teatrze. 

Zaczynamy w piątek, 11 września o godz. 20:00. Izabella Tarasiuk-Andrzejewska i Leszek Wojtaszak zagrają w „Randce w ciemno” – przewrotnej komedii opowiadającej zarówno o rutynie w związku, jak i o poszukiwaniach dwojga zagubionych.

Natomiast w sobotę, 12 września o godz. 19:00 zapraszamy na „Nieporadnik mężczyzny” z
Magdaleną Pawelec i Sebastianem Grekiem. To zabawna i absurdalna sztuka o samcu alfa z końca alfabetu rozprawiającym się z kobietami swojego życia.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszym całym REPERTUAREM na wrzesień i październik. 

——————————————————-
W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 pragniemy zadbać o bezpieczeństwo każdego uczestnika wydarzenia, dlatego prosimy o przestrzeganie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego (noszenie masek, dezynfekcja rąk) oraz o uzupełnienie oświadczenia przed wejściem na teren Teatru.