Ostatni styczniowy weekend

Czy mają już Państwo plany na najbliższy weekend? Chętnie doradzimy, by spędzić go u nas – w Moim Teatrze – gdzie gramy niebanalne i dowcipne sztuki autorstwa Marka Zgaińskiego.

W piątek o 20:00 zapraszamy na „Nieporadnik mężczyzny” z Magdaleną Pawelec i Sebastianem Grekiem – nietuzinkową sztukę o tym, jak nie radzić sobie z kobietami swojego życia 😉

W sobotę o 18:00 zagramy „Randkę w ciemno”. A na scenie wystąpią Izabella Tarasiuk-Andrzejewska i Leszek Wojtaszak, którzy poszukają odpowiedzi na wiele pytań dotyczących relacji damsko-męskich, jak m.in.: czy można przetrwać 20 lat w małżeństwie? I czy małżonkowie mogą uniknąć nudy i rutyny?

W sobotę o 20:00 i w niedzielę o 17:00 zagra wyjątkowe trio aktorskie: Irena Lipczyńska, Kamila PuchalskaMariusz Puchalski w przezabawnym spektaklu „Mój stary mąż, moja nowa żona”. Cóż może wyniknąć z przypadkowego spotkania byłych i obecnych?

IMG_0270 copy

W niedzielę o 19:00 Izabella Tarasiuk-Andrzejewska i Anna Biniak odsłonią przed Państwem kulisy pracy aktorek z prowincji, gotowych na wiele poświęceń, szczególnie, gdy pojawi się tajemniczy ON 😎

Warto spędzić najbliższy weekend w Moim Teatrze 🎭

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna Covid-info
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: