plakat-naFB

Zapraszamy Państwa na szczególny Wieczór Andrzejkowy w Moim Teatrze, na którym nie zabraknie wątków komediowych oraz romantycznych uniesień :)

Zaczynamy w piątek, 29 listopada o godz. 19:00, nietypową sesją terapii pełną humoru i absurdów, czyli spektaklem „Pan ma problem z kobietami” autorstwa Marka Zgaińskiego z doskonałymi kreacjami Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falany.

Po krótkiej przerwie i lampce wina zapraszamy na koncert UTWORÓW MIŁOSNYCH w wykonaniu Duetu PiaVo, który zadba o wyjątkowy, romantyczny klimat tego wieczoru. A usłyszą Państwo między innymi interpretacje takich znanych tytułów, jak: „Besame mucho”, „Quizas,Quizas,Quizas”, „Summertime”, „Be my love” czy „Czardasz”.

Wykonawcy – Anna Raj – wokal, Barbara Krenz – fortepian.

 

Anna Raj jest absolwentką Narodowej Akademii Muzycznej we Lwowie, gdzie wyspecjalizowała się w śpiewie solowym. Ukończyła również Studia Wschodnioeuropejskie na Uniwersytecie Narodowym w Łucku, na specjalności wokalnej i dyrygentury chóralnej. Jako aktorka i wokalistka występowała na deskach Wołyńskiego Akademickiego Teatru Muzyki i Dramatu, a także w Filharmonii im. Wieniawskiego w Lublinie. W swoim dorobku ma wiele występów m.in. w parafiach katolickich w Polsce i w Europie (Rzymu, Monachium, Augsburg, Kopenhaga) z repertuarem klasycznym i religijnym. Śpiewa muzykę różnych epok, gatunków i stylów.
 
Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu ” Trojanki” jako chórzystka.
IMG_9378 OK
73381160_2456323337968601_29434695074709504_n

 

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: