Recital Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej

Zapraszamy do Mojego Teatru na recital Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej „Winna miłości. Aresztujcie mnie”!

14 listopada o godz. 20:00
piosenka polska2

Tego wyjątkowego wieczoru zaprezentujemy Państwu spektakl piosenki Izabelli Tarasiuk-Andrzejewskiej w języku polskim tworzący gorącą fuzję tytułów od słynnego Mariana Hemara poprzez perły autorstwa Wojciecha Młynarskiego, ukłon dla Czarnego Anioła polskiej piosenki – Ewy Demarczyk, rozgorączkowane tanga Piazzoli, meandry mroku i światła ballad Nick’a Cave, J.Brela i Leonarda Cohena, lirykę Poświatowskiej i Grochowiaka, aż po nawiązujące do tytułu Wieczoru ,,Aresztujcie mnie ” Grzegorza Ciechowskiego.

Tematem tego nastrojowego, muzyczno-literackiego spektaklu nie będą ckliwe, romantyczne utwory, ale przed wszystkim silne pragnienie miłości, graniczące z desperacją owianą atmosferą mroku i tajemnicy.

Wszystko to zostanie spowite muzyczną aurą improwizacji młodego, wszechstronnie utalentowanego muzycznie Stanisława Pawlaka i Jego kompozycji. Za gitarą basową – Michał Obrębski

Stanisław Pawlak – muzyk i kompozytor z Poznania. Na co dzień zajmuje się tworzeniem muzyki filmowej, teatralnej oraz aranżacjami. Współpracuje ze Sceną Wspólną, Studiem Aktorskim STA oraz Teatrem Nowym w Poznaniu. Ma na swoim koncie również pracę z zagranicznymi teatrami (Tchekpo Dance Company, Samadhyana Company) oraz komponowanie muzyki do projektów filmowych prezentowanych m.in. w Czechach, Niemczech, Francji i Belgii.  Solowe projekty i nagrania często realizuje pod ps. Stanislas Pav. W rodzinnym mieście kojarzony jest z koncertami z zespołem (obecnie Ams Clique) oraz instrumentami klawiszowymi.

Stan1

Bilety kup online

Adres

Gorczyczewskiego 2/1A
60-554 Poznań
MAPA Parking

Kontakt

Informacje:
Hanna Kostołowska
+48 667 341 705
biuro@mojteatr.pl
Dyrektor artystyczny:
Marek Zgaiński
m.zgainski@mojteatr.pl
+48 668 856 444

Wyszukiwarka

Przyjaciele

Warsztaty dla dzieci Leszek Pietrzak POBP Scena muzyczna
Partnerzy

Patronat

Naszym spektaklom patronują: